Квартира №70 загальною площею 97,6 кв.м. в житловому будинку за адресою: Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, пр. Незалежності (пр. Леніна), 22
Продаж майна
dgfOtherAssets 2Інформація про замовника
Телефон:
+380977405929
ЄДРПОУ:
14360570
Всі аукціони замовникаКод в ЄДРПОУ / ІПН
14360570
Адреса
49000, Україна, Дніпро, Набережна Перемоги 32
Інформація про аукціон
1-кімнатна квартира № 70 загальною площею 97,6 кв.м., житловою площею 39,6 кв.м. в житловому будинку за адресою: Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, пр. Незалежності (пр. Леніна), буд. 22
Будинок 9-ти поверховий, введений в експлуатацію в 2009 році, під час будівництва використані екологічно чисті матеріали. Перекриття — залізобетонні плити, несучі стіни виконані з силікатної цегли, зовнішні стіни - з сертифікованої фасадної цегли, що забезпечить привабливий зовнішній вигляд будинку протягом тривалого часу.
Будинок обладнаний сучасними ліфтами.
Внутрішньобудинкові мережі: централізовані електропостачання, опалення, гаряче та холодне водопостачання, каналізація. Обслуговування будинку здійснюється експлуатаційною організацією.
На прибудинковій ділянці розміщені зелені насадження, є паркувальний майданчик.
Квартира розташована на 8-му поверсі. Висота стель - 2,6 м.
Інженерне обладнання квартири: електричне живлення підведене до квартири, розводка опалення та водопостачання по квартирі, встановлені радіатори опалення, каналізаційні стояки, лічильники на електроенергію, холодну та гарячу воду, металопластикові вікна, металеві вхідні двері.
Інфраструктура: будинок розташований в центрі міста, неподалік від р. Південний Буг, поруч — продовольчі магазини, відділення банків, заклади громадського харчування, школи, дитячі садки, лікарня, парк.
Всі витрати, пов'язані з укладенням та нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу, сплачує Переможець аукціону (Покупець).
Місце укладання договору купівлі-продажу - м.Київ Торги проводяться повторно
Протокол торгів
Ідентифікатор аукціону
Номер лоту
00002373
Лоти виставляються
Невідомо
Публічне посилання на аукціон
Мінімальний крок аукціону
6107.00 UAH .
Гарантійний внесок
30535.00 UAH .
Реєстраційний внесок
510 UAH
Мінімальна кількість учасників
2
Період редагування
01.04.2020 16:08 - 11.04.2020 20:00
Період прийому запитань (уточнень)
01.04.2020 16:08 - 16.04.2020 20:00
Період подачі пропозицій
01.04.2020 16:08 - 16.04.2020 20:00
Час проведення аукціону
17.04.2020 11:51
Прикріплені зображення:
Список активів
| Кількість, од. виміру. | Розташування | Опис класифікації | Додаткові коди класифікації | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 штуки H87 | Не вказано | Квартира , | |||||||
| Короткий опис активу | 1-кімнатна квартира № 70 загальною площею 97,6 кв.м., житловою площею 39,6 кв.м. в житловому буди... 1-кімнатна квартира № 70 загальною площею 97,6 кв.м., житловою площею 39,6 кв.м. в житловому будинку за адресою: Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, пр. Незалежності (пр. Леніна), буд. 22 Код CAV-PS : 04121000-2 | ||||||||
Список учасників
Заява на участьЗАЯВА НА УЧАСТЬ:
Реквізити учасника:
ГРОМОВА НАДІЯ ВАДИМІВНА, ЄДРПОУ/ІНН: 3098719320
Закрита цінова пропозиція:
616807
Кінцева цінова пропозиція:
616807.00
Документи:
| Деталі кваліфікації | Переглянути |
|---|---|
| PublicDate | 10.04.2020 20:42 |
| ЄДРПОУ \ ІНН | 3098719320 |
| Початкова цінова пропозиція | 616807 |
| Кінцева цінова пропозиція | 616807.00 |
| Валюта | UAH |
| Documents |
| Документи | |
|---|---|
| ID договору | UA-PS-2020-04-01-000224-3-11 |
| Номер договору | 825 |
| Дата підписання договору | 29.04.2020 17:21 |
| Опис | |
| Сума відповідно до договору (з урахуванням ПДВ та інших податків) | 616807.00 |